Łódzkie Dni Rodziny

  • XXIII ŁDR – 2016 r.
  • Galeria zdjęć - XXIII ŁDR 2016 r.
  • ŁDR w latach poprzednich

15 maja, 2016 r. rozpoczynamy XXIII Łódzkie Dni Rodziny. Tego dnia zapraszamy wszystkie rodziny o godz. 1600 na Festyn Rodzinny w Parku im. J. Piłsudskiego na Zdrowiu (muszla koncertowa w okolicach ZOO).

 

Festyn rozpocznie się występem zespołu Moja Rodzina. Dla najmłodszych zostaną przeprowadzone animacje ze sceny i zabawy taneczne z karaoke. Będzie można uczestniczyć również w pokazie dmuchania gigantycznych baniek, grze w kręgle, malowaniu twarzy czy biegu na orientację.

 

Inne atrakcje to m.in.  dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z chustą animacyjną, szczudła, przeciąganie liny, strzelanie z łuku bieg w workach i tor przeszkód. Do pomocy w zorganizowaniu festynu przyłączyli się również: Policja, Straż Miejska jak i Pogotowie.

 

W czasie trwania festynu odbędzie się także loteria z atrakcyjnymi nagrodami, główną stanowić będą rowery. Dochód z loterii, podobnie jak ze sprzedaży ciast i grillowanych przysmaków w całości zostanie przekazany na rzecz Podopiecznych Fundacji Służby Rodzinie „Nadzieja”. Każdy z uczestników będzie mógł również skosztować harcerskiej grochówki.

 

           Zapraszamy również na inne punkty programowe XXIII Łódzkich Dni Rodziny:

Głównym celem Łódzkich Dni Rodziny jest szeroko rozumiana promocja rodziny jako naturalnego środowiska rozwoju człowieka. W programie znajdują się spotkania o charakterze integracyjnym, refleksyjnym, szkoleniowym, naukowym, społecznym, kulturalnym i zabawowym.

 

XXII ŁDR – rozmowa z zastępcą dyrektora ds. programowych Centrum Służby Rodzinie Panią Agnieszką Pawlak i  Dyrektorem Fundacji Służby Rodzinie „Nadzieja” ks. Robertem Jaśpińskim:

http://www.niedziela.pl/artykul/118468/nd/Ostoja-wiara-i-wartosci


Partnerzy