Jestem "Aniołem-Opiekunem"

      Kampania Jestem "Aniołem-Opiekunem" wiąże się z bardzo ważnym dla nas jubileuszem. W tym roku obchodzimy bowiem: 100-lecie urodzin Profesora Włodzimierza Fijałkowskiego, członka Papieskiej Akademii „Pro Vita” oraz twórcy polskiego modelu Szkoły Rodzenia, który przez lata związany był z naszą instytucją. Szkoła Rodzicielstwa im. Włodzimierza Fijałkowskiego działa w Centrum Służby Rodzinie od 18 lat.

      Fundacji Służby Rodzinie "Nadzieja" w szczególny sposób na sercu leży dobro małżeństw oraz samotnych kobiet, które spodziewają się dziecka, dlatego nasza szkoła jest otwarta i bezpłatna dla wszystkich. Specjaliści z zakresu medycyny, położnictwa, rehabilitacji ruchowej, fizjoterapeuci, dietetycy i pedagodzy przygotowują naszych Podopiecznych do porodu i pełnienia ról rodzicielskich. Troszczymy się o to, żeby już w okresie ciąży uczyć rodziców, nie tylko tego jak przetrwać poród, ale też jak dbać o noworodka i komunikować się z nim językiem miłości. W wakacje planujemy remont i doposażenie Szkoły Rodzicielstwa, która nie była odnawiana od początku istnienia, czyli od 18 lat. Łącznie na ten cel potrzebujemy 36 tys. złotych.

      Dziś i Ty możesz pomagać potrzebującym razem z nami i zostać „Aniołem-Opiekunem” maluchów, które jeszcze w tym roku mogą przyjść na świat. Wystarczy, że wpłacisz 50, 100 lub 150 zł na ten cel. Już teraz dziękujemy za Twój dar.


Partnerzy