Przekaż 1%

 

 

... ale jestem bezpieczny dzięki Tobie Przekaż 1% podatku na rzecz Podopiecznych naszej Fundacji.

 

 

 

 • POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM DO PIT
 • Jak przekazać 1%?
 • Czy słyszałeś(aś) o PIT-OP?
 • Czy przekazanie 1% kosztuje?
 • W czym pomoże mój 1%?
 • Dlaczego warto przekazać nam 1%?

Z tym programem rozliczysz się szybko, bezpiecznie i bezpłatnie.

Jednocześnie wesprzesz naszą Fundację:

 

 

wersja do pobrania dla Windows

 

 

wersja online (także dla smartfonów)

 

 

Wersja dla:

Mac

Linux

 

Coś nie działa? Napisz do nas.

 


Powyższy program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego. Korzystając z niego wspierasz wyłącznie Fundację "Nadzieja". Jeśli chcesz wesprzeć inną organizację pożytku publicznego, skorzystaj z innej wersji programu e-pity .

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

 


 

Materiał promocyjny - program do PIT - został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

To bardzo proste. Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS, czyli 0000262774, w odpowiedniej rubryce przy kwocie 1%. To wszystko.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z naszego mini-poradnika poniżej.

 

Jeśli Twoi Rodzice lub Dziadkowie chcą przekazać 1% podatku, teraz możesz łatwo spełnić ich życzenie. Wypełnij dla nich krótki PIT-OP. Zobacz, jakie to proste.

 

Od ubiegłego roku, emeryci i renciści, którzy dostali od organu rentowego (tj. np. z ZUS) druk z informacją o podatku, mogą w prosty i szybki sposób przekazać swój 1%. Do tej pory, by przekazać 1% musieli wypełnić czterostronicowy druk PIT-37. Dla wielu osób było to znaczące utrudnienie. Obecnie, wystarczy wypełnić prosty, półstronicowy formularz PIT-OP i przesłać go do Urzędu Skarbowego (osobiście, pocztą tradycyjną, przez Internet czy nawet przez bank; więcej informacji znajdziesz na stronie Ministerstwa).

 

PIT-OP możesz wypełnić i wysłać przez Internet za pomocą naszego programu do PIT (kliknij nagłówek "POBIERZ PROGRAM DO PIT"). Równie dobrze możesz wypełnić go ręcznie - poniżej znajdziesz formularz do wydruku z danymi naszej Fundacji:

 

 

 

Nie!  Magia 1% polega na tym, że nic nie płacisz za jego przekazanie, a pomagasz tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nasz program do PIT jest również dla Ciebie całkowicie bezpłatny.

 

 

Przekazany przez Ciebie 1% przeznaczamy na rzecz wielu dzieł i inicjatyw, które wspieramy, m.in. na:

 • pobyt mam i dzieci w Domu Samotnej Matki w Łodzi,
 • funkcjonowanie świetlicy środowiskowej dla 79 dzieci,
 • wyprawki dla dzieci i paczki żywnościowe dla ubogich kobiet objętych opieką Funduszu Ochrony Macierzyństwa.

A to tylko część naszych działań! Poznaj nas bliżej.

 

 

 

Powodów jest wiele, ale najważniejsze to:

 • W swoich działaniach zawsze kierujemy się służebnościąwszystkie nasze działania służą człowiekowi i odpowiadają na jego potrzeby
 • Dbamy o transparentność naszych działań, ważna jest dla nas przejrzystość finansowa (szczegółowe sprawozdania publikujemy tu) oraz podejmowanie działań w zgodzie z intencjami naszych Darczyńców
 • Posiadamy 11-letnie doświadczenie, które pozwala nam pomagać mądrze
 • Cały czas rozwijamy naszą działalność, tworzymy i wspieramy nowe inicjatywy, które pomagają coraz większej ilości potrzebujących

Partnerzy