Boskie Randki 24.06.2018 r.

« wróć

Jeżeli szukasz miłości albo nie szukasz :), ale chcesz żeby to ona znalazła Ciebie to daj sobie SZANSĘ. Centrum Służby Rodzinie po raz kolejny organizuje BOSKIE RANDKI – szybkie randki dla katolickich singli.  To okazja do poznania wielu osób o tych samych wartościach i przekonaniach, która może zaprocentować w postaci pięknej znajomości.

 

Boskie Randki odbędą się 24 czerwca w Centrum Służby Rodzinie (ul. Broniewskiego 1a). Tym razem skierowane są do osób w wieku 35-45 lat, które są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą serię krótkich randek, podczas których będą mieli szansę spotkania ludzi o podobnym światopoglądzie. Kto wie, może wśród nich będzie właśnie ON lub ONA.

Poprzednie edycje Boskich Randek zaowocowały pięknymi znajomościami, dlatego zachęcamy wszystkich, którzy nie znaleźli jeszcze MIŁOŚCI, żeby dać  sobie SZANSĘ. Zgłoszenia są przyjmowane do 20.06.2018 r. na adres lemanowicz@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł.  Dodatkowe informacje pod nr tel. 607 141 141. Szczegółowy regulamin Boskich Randek znajduje się poniżej


Partnerzy