Boskie Randki - edycja grudniowa

« wróć

 

Może masz ochotę spędzić Mikołajki w nietypowy sposób? Zapraszamy na Boskie Randki – szybkie randki dla katolickich singli, z których możesz wyjść nie tylko ze słodkim upominkiem, ale także z prezentem w postaci poznania niesamowitych osób, w tym może tej jednej - wyjątkowej.

 

Mikołajki to szczególny dzień, który przypomina nam, że już wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Możesz przeżyć ten dzień zupełnie inaczej niż zwykle i otworzyć się na nowe znajomości. Gwarantujemy dobrą zabawę, a niewykluczone, że nawet „motyle w brzuchu”.

 

Centrum Służby Rodzinie oraz Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” zapraszają na czwartą tegoroczną edycję BOSKICH RANDEK. Odbędzie się ona już 6 grudnia i jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 20 lat a nie ukończyły jeszcze 31 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą serię krótkich

6-minutowych randek podczas których poznają wiele nowych osób.

 

Boskie Randki odbędą się 6 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane od wtorku 13 listopada na adres rosiak@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 533 306 855. 


Partnerzy