Boskie Randki - edycja wrześniowa 

Boskie Randki - edycja wrześniowa

« wróć

Jeśli miłość jeszcze Cię nie znalazła, warto poszukać jej na własną rękę. Nie czekaj aż spotka Cię szczęście. Daj sobie szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego podczas BOSKICH RANDEK.

 

Kobieto, nie czekaj aż pod Twoją wieżą zjawi się książę. Wieża jest wysoka i Twój książę może Cię nie zauważyć. Musisz trochę z niej zejść :) Mężczyzno, nie czekaj aż Ona pojawi się nie wiadomo skąd i olśni Cię swoim wdziękiem. Musisz zacząć jej szukać :) Dajcie sobie okazję do spotkanie siebie.

 

Centrum Służby Rodzinie oraz Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” zapraszają na trzecią tegoroczną edycję BOSKICH RANDEK. Odbędzie się ona już 30 września i jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 30 lat a nie ukończyły jeszcze 42 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą serię krótkich

6-minutowych randek podczas których poznają wiele nowych osób.

 

Boskie Randki odbędą się 30 września 2018 o godz. 16:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane od poniedziałku 3 września na adres rosiak@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 533 306 855. 

 


Partnerzy