Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Kurs Małżeński 

Kurs Małżeński

« wróć

Centrum SŁużby ROdzinie, zaprasza pary i małżeństwa na "Kurs Małżeński", który rozpocznie się 19 października (wtorek) o godz. 19.00 w CSR - ul. Broniewskiego 1a w Łodzi. Kurs Małżeński Alpha to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej par

Dla kogo?

Kurs Małżeński Alpha skierowany jest do par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie, by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnych wyzwań. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie.

Kurs Małżeński Alpha oparty jest na zasadach chrześcijańskich, ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego.

Jak wygląda Kurs Małżeński? 

Podczas Kursu Małżeńskiego Alpha pary siedzą przy własnym stoliku. Każdy Kurs jest wyjątkowy, ale zazwyczaj każda sesja będzie obejmowała: posiłek, praktyczny wykład oraz czas na prywatną dyskusję pomiędzy Tobą i Twoim partnerem.

Nie musisz dzielić się niczym na temat Waszej relacji z nikim innym poza Twoim partnerem. Muzyka w tle zapewni Wam pełną prywatność.

Jak się zapisać? 

Zapisać się można wypełniając formularz, który znajduje się pod linkiem: (kliknij link do formularza) Możesz również napisać na adres mailowy: alpha@csr.org.pl , lub zadzwonić pod nr. tel. +48 602 367 272.

 


Partnerzy