Warsztaty kreatywności 7 kwietnia 2018 r.

« wróć

JAK POGŁASKAĆ ŻYRAFĘ I ZOSTAĆ POETĄ W PÓŁ GODZINY?

WARSZTATY KREATYWNOŚCI

 

Myślisz, że sprawdzone metody zawsze są najlepsze, słyszane wcześniej piosenki najładniejsze, a zmian powinno się unikać, bo oznaczają kłopoty? Nie pozwól, aby takie myślenie uśpiło Twoją kreatywność!

Albert Einstein uważał, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona. Dlatego jeśli chcesz odkryć źródła twórczego myślenia, otworzyć się na generowanie nowych oryginalnych pomysłów, lepiej poznać siebie i ciekawie spędzić czas, to szkolenie jest dla Ciebie. Zapraszamy!

Centrum Służby Rodzinie organizuje warsztaty kreatywności dla Singli, którzy chcą rozbudzić swoją kreatywność, poznać nowe osoby i spędzić czas w świetnej atmosferze. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w godzinach 10-13 w auli Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zapisy na warsztaty będą przyjmowane od 9 marca (piątek) do 27 marca (wtorek) na adres lemanowicz@csr.org.pl. Koszt udziału w wydarzeniu to 15 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje pod nr tel. 607 141 141. 

 

Single Łódź warsztaty
Warsztaty Kreatywności dla katolickich Singli Łódź 7 kwietnia 2018 Centrum Służby Rodzinie

Partnerzy