Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Zapisy do Szkoły Rodzicielstwa im. prof. Fijałkowskiego 

Zapisy do Szkoły Rodzicielstwa im. prof. Fijałkowskiego

« wróć
Szkoła Rodzicielstwa im. prof. Fijałkowskiego została dzisiaj ponownie otwarta!
 
???? Tym samym zapraszamy rodziców (od 20. tygodnia ciąży) do zapisów pod numerem telefonu: 607 131 131
 
Pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek 23 lutego o godzinie 17:30 (liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń).
 
Dziękujemy wszystkim gościom, służbom, przedstawicielom instytucji i organizacji pozarządowych, a także Wiceprezydentowi Miasta Łodzi Adamowi Wieczorkowi oraz Zastępcy Dyrektora Narodowego Instytutu Wolności Michałowi Rulskiemu za przybycie na dzisiejsze wydarzenie.
 
Tematem przewodnim tego dnia było rodzicielstwo i wspieranie rodziców w pełnieniu swoich ról. Dowiedzieliśmy się o tym więcej w ramach cyklu Środy w Centrum i panelu “Gdzie rodzicielstwo bywa trudne…” poprowadzonego przez:
 
- Annę Grabowską (koordynator ds. pomocowych Centrum Służby Rodzinie)
- Wiolettę Jóżwiak-Majchrzak (zastępca dyrektora Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi)
- dr Paulinę Bunio-Mroczek
- dr Martę Kucharską-Hauk
Dziękujemy również Pani Agnieszce Gamus-Panasiuk - dekoratorce wnętrz, która zadbała o przytulny i ciepły charakter nowo otwartej Szkoły Rodzicielstwa.
-
Współfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033" Komitet do spraw Pożytku Publicznego

Partnerzy