Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Zapraszamy na Festyn Rodzinny -15 maja 2016 r. 

Zapraszamy na Festyn Rodzinny -15 maja 2016 r.

« wróć

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Festynu Rodzinnego organizowanego w ramach XXIII Łódzkich Dni Rodziny. Festyn odbędzie się 15 maja (niedziela) o godzinie 1600 w Parku im. J. Piłsudskiego na Zdrowiu (muszla koncertowa w okolicach ZOO).

W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Festyn rozpoczynamy występem zespołu Moja Rodzina.

Dla najmłodszych zostaną przeprowadzone animacje ze sceny i zabawy taneczne z karaoke. Będzie można uczestniczyć również w pokazie dmuchania gigantycznych baniek, grze w kręgle, malowaniu twarzy czy biegu na orientację. Inne atrakcje to m.in.  dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z chustą animacyjną, szczudła, przeciąganie liny, strzelanie z łuku bieg w workach i tor przeszkód. Do pomocy w zorganizowaniu festynu przyłączyli się również: Policja, Straż Miejska jak i Pogotowie.

W czasie trwania festynu odbędzie się także loteria z atrakcyjnymi nagrodami, główną stanowić będą rowery. Dochód z loterii, podobnie jak ze sprzedaży ciast i grillowanych przysmaków w całości zostanie przekazany na rzecz Podopiecznych Fundacji Służby Rodzinie „Nadzieja”. Każdy z uczestników będzie mógł również skosztować harcerskiej grochówki.

Zapraszamy również na inne punkty programowe XXIII Łódzkich Dni Rodziny:

 


Partnerzy