Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Adwentowy wgląd w siebie - zapraszamy! 

Adwentowy wgląd w siebie - zapraszamy!

« wróć
????BĄDŹ JAK BÓG, STAŃ SIĘ CZŁOWIEKIEM!????
 
 
▶️ Razem z Archidiecezjalnym Ośrodkiem Adopcyjnym w Łodzi rozpoczynamy adwentową podróż w stronę… uspokojenia naszych serc. Zejścia z wysokiego C wygórowanych wyobrażeń i oczekiwań wobec siebie, swojej rodziny, pracy.
↪️Czasami chcąc być dobrymi (pracownikami, rodzicami, itd.), zamiast poprawiać jakość naszego życia, zaczynamy przytłaczać siebie i innych nakazami i zakazami gubiąc radość życia, a przecież na święta życzymy sobie zawsze radosnych świąt. Co zatem zrobić aby były radosne?
↪️Wszechmocny Bóg urodził się w ubogiej stajni w nieznanej nikomu wiosce. A my ciągle dążymy do przywilejów, lepszego traktowania, wyjątkowego statusu, bardziej utalentowanych dzieci niż inne, markowych ubrań, szczuplejszej sylwetki czy też zwyczajnie codziennie wysprzątanego mieszkania na totalny błysk kosztem relacji i bycia…
↪️Może zatem w ten adwent pozwólmy sobie na zobaczenie siebie prawdziwych, z wieloma słabościami, czasami zwykłymi cechami, wieloma porażkami poniesionymi w życiu… A mimo wszystko kochanymi, upragnionymi i ważnymi.
↪️Spróbujmy przyjąć się w wielkiej czułości i delikatności, aby żyło się nam i z nami przyjemniej. ???? Niech w tym czasie przygotowań do Świąt nasze czasami naciągnięte do granic możliwości „JA”, odpocznie i ucieszy się tym, co jest. Doceni to, co ma, doceni siebie i tych, których ma obok.
➡️Dlatego już dziś zapraszamy do krótkich refleksji jak być i przyjąć swoje człowieczeństwo. ????????????

Partnerzy

Alerta
Sempre
ZWIK
IT Auditor
Marlena Piotrowska
Pastuszko
ROSSMANN
Kancelaria Prawno-Podatkowa Gardens Tax & Legal
PGE
Golden Rose
Monnari
Lionelo
Delia
Freshmail
Menno
PITAX.pl
Procter & Gamble Company
Pallottinum
Wydawnictwo M
Literatura
Ministerstwo Książki
Święty Paweł
Kino Charlie
CK Akrybia
H. Skrzydlewska