Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Dostaliśmy statuetkę DSM-u! 

Dostaliśmy statuetkę DSM-u!

« wróć

17.10.2022 Mszą świętą rozpoczęła się uroczysta gala wieńcząca 30-lecie obchodów Domu Samotnej Matki.

Po niej wszyscy zaproszeni Goście przeszli do auli Seminarium, gdzie Osobom Fizycznym i Firmom, które wspierały Dom na przestrzeni tych wszystkich lat, zostały wręczone statuetki DSM i dyplomy.

 

To był ważny moment dla nas, gdyż Fundacja została również uhonorowana przepiękną statuetką.

I jak zawsze przy wręczeniu nagród, przychodzą na myśl wszystkie te osoby, które przyczyniły się do sukcesu. Więc i my chcemy powiedzieć: DZIĘKUJĘ!

 

Po pierwsze, dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i tworzyli Fundację Służby Rodzinie "Nadzieja". Nagroda, którą otrzymaliśmy to wyróżnienie za całokształt działań podejmowanych na rzecz Domu Samotnej Matki. Fundacja istnieje od 2005 r. i dobro, które zadziało się dzięki niej, było budowane przez wiele osób na przestrzeni lat. Na zdjęciu ich nie ma, gdyż dziś działają już na innych polach, ale nie można nie wspomnieć o tych, którzy też dali swoje serce i talent by to dzieło Domu Samotnej Matki  mogło funkcjonować i się rozwijać. 

 

Dziękujemy też naszym Przyjaciołom i Darczyńcom, bez pomocy których nie udałoby się zrobić tak wiele. Dziękujemy za każdy Wasz gest i życzliwość. 

 

I w końcu - Domowi Samotnej Matki w Łodzi - dziękujemy za to wyróżnienie i za miłość i wsparcie, które dają tylu kobietom i ich dzieciom na przestrzeni tych lat.

 

Choć czasy są wymagające, to liczymy, że razem nadal możemy nieść wiele dobra i wspierać tych, którzy start w życie mają utrudniony. Niech przemienione życia wielu kobiet i ich dzieci będą najlepszą zachętą do dalszej wspólnej drogi i najpiękniejszym słowem: DZIĘKUJĘ!


Partnerzy

Alerta
Sempre
ZWIK
IT Auditor
Marlena Piotrowska
Pastuszko
ROSSMANN
Kancelaria Prawno-Podatkowa Gardens Tax & Legal
PGE
Golden Rose
Monnari
Lionelo
Delia
Freshmail
Menno
PITAX.pl
Procter & Gamble Company
Pallottinum
Wydawnictwo M
Literatura
Ministerstwo Książki
Święty Paweł
Kino Charlie
CK Akrybia
H. Skrzydlewska