II edycja Boskich Randek 

II edycja Boskich Randek

« wróć

Wiosna to czas nadziei. Spotkaj kogoś wyjątkowego, kto podobnie jak Ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Już pierwszego dnia wiosny daj sobie szansę na pojawienie się wiosny w Twoim życiu.

 

Wydarzenie odbędzie się 21 marca w Centrum Służby Rodzinie. Jest skierowane do osób, które mają minimum 30 lat a nie ukończyły jeszcze 40 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony a następnie odbędą serię krótkich kilkuminutowych randek, podczas których będą mieli szansę spotkania ludzi o podobnym światopoglądzie. Kto wie, może wśród nich będzie właśnie ON lub ONA.

 

Pierwsza edycja Boskich Randek odbyła się w walentynkowy wieczór. Zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć udziału w walentynkowej edycji Boskich Randek zgłosiło łącznie aż 400 osób! Wśród 40 osób, które wzięły udział w wydarzeniu dominowali mieszkańcy Łodzi, ale były również osoby spoza Łodzi. Każdy z uczestników miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Aż u 37 osób wskazania zgodziły się. Teraz przed uczestnikami pierwszej edycji 68 randek.

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, Centrum Służby Rodzinie będzie kontynuować Boskie Randki. – Młodzi katolicy wykazali się odwagą, olbrzymim poczuciem humoru i dystansem do tej formy randkowania, nie tracąc jednocześnie zaangażowania w prowadzone rozmowy. Nasi randkowicze podzielili się wrażeniami ze spotkań, które odbyły się po wydarzeniu, co utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa - mówi Małgorzata Rosiak, doradca życia rodzinnego.

 

Najbliższa edycja już 21 marca o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zgłoszenia są przyjmowane do 18.03.2017 na adres rosiak@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Dodatkowe informacje pod nr tel 607 141 141.


Partnerzy