Centrum Służby Rodzinie - Łódź - POKOJE MARZEŃ - pomóż nam wyremontować pokoje w Domu Samotnej Matki! 

POKOJE MARZEŃ - pomóż nam wyremontować pokoje w Domu Samotnej Matki!

« wróć

Mamy do wyremontowania 8 pokoi - mamy już dużą część kwoty, a zrzutką chcemy uzupełnić 22 000 zł, czyli koszt remontu 1 aneksu, czyli 2 pokoje mieszkalne, przedpokój i łazienka. Projekt „Pokoje marzeń”, do którego chcemy Cię zaprosić to okazja dania naszym mieszkankom i ich dzieciom szansy na to, aby poczuli ciepło domowego ogniska. 

Tak wiele razy mogliśmy liczyć na Was - naszych przyjaciół i darczyńców!

 

„Chciałbym mieć swoje łóżko i... poduszkę z McQueenem…” (Mateusz lat 6)

 

Cały Dom Samotnej Matki posiada 28 pokoi mieszkalnych. W 2022 r. dzięki wsparciu Darczyńców, którzy wsparli DSM udało się przeprowadzić remonty w 8 aneksach!! Teraz chcemy pójść dalej i przygotować kolejne POKOJE MARZEŃ!

 

Realizacja będzie przebiegała w kilku etapach. Po zebraniu funduszy w okresie wakacji odbędzie się projektowanie, wybór i zakup mebli oraz elementów wyposażenia oraz farb i przyborów remontowych. Same prace remontowe planujemy przeprowadzić na przełomie września i października. Wierzymy, że uda nam się to zrobić i deszczowa jesień będzie promieniowała uśmiechami w Domu samotnej Matki :D

W zakres prac remontowych wchodzą:

malowanie ścian

całkowita wymiana mebli i wyposażenia

wprowadzenie do pokoi elementów wystroju i dekoracji, które sprawią, że ich mieszkańcy będą czuli się w nich jak w ciepłym, przytulnym i bezpiecznym miejscu.

 

 DZIĘKUJEMY ZA TWOJĄ POMOC! 

 


Partnerzy