Centrum Służby Rodzinie - Łódź - Pokoje marzeń w DSM! 

Pokoje marzeń w DSM!

« wróć

TAK POWSTAJĄ POKOJE MARZEŃ W DOMU SAMOTNEJ MATKI W ŁODZI

W drugiej połowie roku 2022 zrealizowaliśmy projekt odnowienia 8 pokoi w Domu Samotnej Matki w Łodzi. Pokoje, przez lata używane przez różne osoby, wymagały odświeżenia i nadania im jeszcze bardziej domowego klimatu.

Zaczęliśmy od zebrania funduszy i znalezienia osób fizycznych i firm, które mogłyby nam pomóc w doprowadzeniu tego do szczęśliwego finału. A następnie przeszliśmy do równie wymagającego etapu, którym była konkretna praca. I dziś (grudzień 2022) Mamy już zamieszkują wraz ze swoimi dziećmi w naprawdę pięknych pokojach.

Nasi Darczyńcy pomogli funduszami, dzięki którym mogliśmy zakupić: farby, krzesła, biurka, tapczany, łóżka dla dzieci, szafki, półki, łóżeczka, rolety i wszystkie dodatki, które tworzą atmosferę domu Wolontariusze z Fundacji Castoramy i Na nowo Polska pomogli zdolnościami, siłą i genialną atmosferą - montowali, składali, przykręcali, przenosili ciężkie meble i malowali ściany i sufity.

Marzenka z Fundacji Służby Rodzinie "Nadzieja" i siostra Emanuela z Mamami z Domu Samotnej Matki wchodziły do akcji, tam gdzie była potrzeba szybkiego domknięcia jakiegoś etapu prac.

 

Reasumując: wspólna praca, zaangażowanie merytoryczne, osobowe i finansowe doprowadziły do szczęśliwego finału naszego projektu: Pokoje marzeń.

 

Wszystkim, którzy w nim uczestniczyli mówimy ogromne DZIĘKUJĘ!


Partnerzy

Alerta
Sempre
ZWIK
IT Auditor
Marlena Piotrowska
Pastuszko
ROSSMANN
Kancelaria Prawno-Podatkowa Gardens Tax & Legal
PGE
Golden Rose
Monnari
Lionelo
Delia
Freshmail
Menno
PITAX.pl
Procter & Gamble Company
Pallottinum
Wydawnictwo M
Literatura
Ministerstwo Książki
Święty Paweł
Kino Charlie
CK Akrybia
H. Skrzydlewska