Centrum Służby Rodzinie - Łódź - PRZYSTANEK WAKACJE - zabierz dzieciaki na wymarzone wczasy! Wesprzyj zrzutkę. 

PRZYSTANEK WAKACJE - zabierz dzieciaki na wymarzone wczasy! Wesprzyj zrzutkę.

« wróć

Kolonie to super PRZYGODA. Dzieciaki już nie mogą doczekać się wyjazdu. Snują opowieści na temat atrakcji, które mogą je tam spotkać. Piotrek opowiada, że z nowymi kolegami będzie biegał po lesie i szukał skarbów. Kasia marzy, aby na koloniach było zorganizowane nocne ognisko, podczas którego wszyscy zebrani wokół płonącego ognia, będę śpiewać piosenki i opowiadać różne historie…

Bieda i problemy finansowe to stan, którego nie chcemy w naszej codzienności. A jednak dotyka osób wokół Ciebie. Dzieciaki ze Świetlicy Środowiskowej "M. Łodzi Niegniewni" pojadą na wakacje tylko dzięki Twojej pomocy. Zbieramy pieniądze, aby zawieźć młodych w miejsce, które pozwoli im odpocząć i na chwilę zapomnieć o trudach codzienności.

 

 

DZIĘKI TWOJEJ WPŁACIE ZNÓW ZANIESIEMY NADZIEJĘ!

 

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ

Każda złotówka przekazana na tą kampanię, to nie tylko realne wsparcie, ale przede wszystkim szansa dla podopiecznych świetlicy na nowe doświadczenia, znajomości i wspomnienia, które pozostaną z nimi na długie lata.

Ty też możesz stać się częścią tej historii. Nasze pomaganie jest możliwe tylko dzięki osobom, którym nie jest obojętny los dzieci, bo to dzięki hojnym sercom od lat otrzymujemy środki finansowe na projekty, które nasza Fundacja realizuje dla dzieci, młodzieży i dla rodziny.   

Obudź nadzieję i wpłać, a my zrobimy resztę. Ty pomagasz, my działamy, a dzieci jadą na wakacje.

https://zrzutka.pl/a8verk

 

Świetlica powstała z chęci objęcia konkretną pomocą dzieci, których rodzice zgłaszali się do Centrum Służby Rodzinie po pomoc materialną. Pomieszczenia w których świetlica miała rozpocząć swą działalność wymagały prac remontowych i adaptacyjnych. Koszty z tym związane, Fundacja pokryła z środków własnych. Działalność świetlicy rozpoczęła się dzięki pozyskaniu środków w ramach projektu unijnego, napisanego przez naszą Fundację. W chwili obecnej Świetlica działa w ramach trzeciego już Projektu, a swoją opieką obejmuje 30 dzieci.

Świetlica jest miejscem szczególnym i niezwykle potrzebnym. Miejscem, w którym dzieci otaczane są opieką i troską wychowawców tam pracujących. Ludzi, którzy z wielkim zaangażowaniem i sercem zmieniają świat na lepsze, niosąc realną pomoc swoim podopiecznym.

https://youtu.be/IFL6MOxB0Ug

 

Pieniądze szczęścia nie dają….

Oczywiście, że nie. Szczęście daje drugi człowiek, który się nimi dzieli.

Być może przychodzi Ci teraz na myśl ktoś, kto pomógł kiedyś Tobie? Co czujesz? Wdzięczność, wzruszenie, radość? Wspaniale jest dawać drugiemu człowiekowi właśnie takie emocje! Wartości pomagania nie da się wycenić, bo to jest bezcenna sprawa.

Dlatego bez względu na to, ile wpłacisz na naszą zrzutkę, to najważniejsza jest Twoja decyzja o wsparciu. My z małych i dużych decyzji my tworzymy wielką pomoc.

 

DZIĘKUJEMY ZA TWOJĄ WPŁATĘ!! 

Fundacja Służby Rodzinie "Nadzieja"


Partnerzy

Alerta
Sempre
ZWIK
IT Auditor
Marlena Piotrowska
Pastuszko
ROSSMANN
Kancelaria Prawno-Podatkowa Gardens Tax & Legal
PGE
Golden Rose
Monnari
Lionelo
Delia
Freshmail
Menno
PITAX.pl
Procter & Gamble Company
Pallottinum
Wydawnictwo M
Literatura
Ministerstwo Książki
Święty Paweł
Kino Charlie
CK Akrybia
H. Skrzydlewska