Ekstraniania

    Wielu rodziców boryka się z trudnościami wychowawczymi, ma problemy w relacjach z dzieckiem, a czasem brak jest zwykłej komunikacji w Rodzinie. Ekstraniania, czyli asystent rodziców zajmuje się prostowaniem skomplikowanych sytuacji rodzinnych. Udziela wsparcia w domach Podopiecznych, jest z nimi w codziennych sytuacjach i trudnościach. Dla każdej Rodziny dobiera indywidualnie metody postępowania, adekwatne do jej problemów. Podopieczni mają szansę doskonalenia swoich zdolności wychowawczych, umiejętności rozwiązywania konfliktów oraz  poznania nowych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach, bez stosowania przemocy. 

     Rolę Ekstraniani pełni Joanna Streit-Wlaźlak - pedagog i trener umiejętności wychowawczych, prywatnie mama czwórki wspaniałych dzieci. To właśnie ona polepszy Wasze kontakty z pociechami i wzmocnimy, to co w Rodzinie jest najważniejsze i wartościowe. Jednocześnie poprawi elementy, które trochę wymknęły się spod kontroli i wyeliminuje te, które nigdy nie powinny zaistnieć. Nauczy tego jak należy słuchać dzieci oraz jak do nich mówić, aby chciały słuchać i rozmawiać.

 

 

 

 

 

Czujesz, że Twoja Rodzina nie funkcjonuje tak jak powinna? Potrzebujesz pomocy w relacjach z dziećmi? Masz problemy w komunikacji? Zadzwoń do nas 607 202 175 lub skontaktuj się mailowo: streit@csr.org.pl


Partnerzy