Przekaż 1%

 • POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM DO PIT
 • Jak przekazać 1%?
 • Czy słyszałeś(aś) o PIT-OP?
 • Czy przekazanie 1% kosztuje?
 • W czym pomoże mój 1%?
 • Dlaczego warto przekazać nam 1%?

 

Z tym programem rozliczysz się szybko, bezpiecznie i bezpłatnie.

Jednocześnie wesprzesz naszą Fundację:

 

 

Program e-pity do pobrania

wersja do pobrania dla Windows

 

 

Program e-pity przez internet

wersja online (także dla smartfonów)

 

 

Wersja dla:

Program e-pity dla Mac do pobrania

Mac

Program e-pity dla Linux do pobrania

Linux

 

Coś nie działa? Napisz do nas.

 


Powyższy program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego. Korzystając z niego wspierasz wyłącznie Fundację "Nadzieja". Jeśli chcesz wesprzeć inną organizację pożytku publicznego, skorzystaj z innej wersji programu e-pity .

 

Program e-pity Copyright 2019-2020 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

 


 

Materiał promocyjny - program do PIT - został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

To bardzo proste. Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS, czyli 0000262774. Tylko tyle - a pomagasz tym, którzy potrzebują Twojej pomocy.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z naszego mini-poradnika poniżej.

 

Jeśli Twoi Rodzice lub Dziadkowie chcą przekazać 1% podatku, teraz możesz łatwo spełnić ich życzenie. Wypełnij dla nich krótki PIT-OP. Zobacz, jakie to proste.

 

Od ubiegłego roku, emeryci i renciści, którzy dostali od organu rentowego (tj. np. z ZUS) druk z informacją o podatku, mogą w prosty i szybki sposób przekazać swój 1%. Do tej pory, by przekazać 1% musieli wypełnić czterostronicowy druk PIT-37. Dla wielu osób było to znaczące utrudnienie. Obecnie, wystarczy wypełnić prosty, półstronicowy formularz PIT-OP i przesłać go do Urzędu Skarbowego (osobiście, pocztą tradycyjną, przez Internet czy nawet przez bank; więcej informacji znajdziesz na stronie Ministerstwa).

 

PIT-OP możesz wypełnić i wysłać przez Internet za pomocą naszego programu do PIT (kliknij nagłówek "POBIERZ PROGRAM DO PIT"). Równie dobrze możesz wypełnić go ręcznie - poniżej znajdziesz formularz do wydruku z danymi naszej Fundacji:

 

 

 

Nie!  Magia 1% polega na tym, że przekazanie 1% nic nie kosztuje... a pomagasz tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nieprzekazany 1% trafia do Skarbu Państwa.

 

Przekazany przez Ciebie 1% przeznaczamy na wsparcie konkretnych osób:

 • mam i dzieci z Domu Samotnej Matki w Łodzi,
 • dzieci ze świetlicy środowiskowej "M.Łodzi Niegniewni",
 • kobiet objętych opieką Funduszu Ochrony Macierzyństwa,
 • rodzin z problemami wychowawczymi, małżeńskimi i w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

A to tylko część naszych działań! Poznaj nas bliżej.

 

 

 

Powodów jest wiele, ale najważniejsze to:

 • Pomagamy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. W swoich działaniach zawsze kierujemy się służebnościąwszystkie nasze działania służą człowiekowi i odpowiadają na jego potrzeby.
 • Jesteśmy uczciwi. Dbamy o transparentność naszych działań, ważna jest dla nas przejrzystość finansowa (szczegółowe sprawozdania publikujemy tu) oraz podejmowanie działań w zgodzie z intencjami naszych Darczyńców
 • Pomagamy od lat. Posiadamy 13-letnie doświadczenie, które pozwala nam pomagać mądrze
 • Chcemy pomagać jeszcze więcej. Cały czas rozwijamy naszą działalność, tworzymy i wspieramy nowe inicjatywy, które pomagają coraz większej ilości potrzebujących

Partnerzy